XML / API Bağlantı

 

Dünyanın en önemli XML sağlayıcıları ile bağlantıda olun.

Acenteler için geliştirdiğimiz otomasyon sistemimiz 25’den fazla XML tedarikçiyle  entegredir. Sistem aynı ürün için fiyatları karşılaştırır ve en iyi olanları seçer.

Travelaps online seyahat portalı ile; 

  • Kendi anlaşmalı olduğunuz otel, transfer, araç kiralama… vb firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz anlaşmaları manuel olarak ya da firmaların XML servisleriyle sisteme ekleyebilirsiniz.
  • Kullanıcıların tercihlerine göre, bütün bu servisleri dinamik paketleme yoluyla veya bir paketin içinde birleştirip satabilirsiniz.
  • Tedarikçilerin veri tabanlarından API bağlantısı sayesinde, onların sistemlerine bağlanmadan güvenli bir şekilde veri alabilirsiniz.

XML / API bağlantısının ana özellikleri:

Ayarlanabilir          : Tedarikçiler tarafından size sağlanan XML servislerinden istediğinizi seçebilmenin yanısıra istediğiniz zaman herhangi bir XML bağlantısını kapatıp açabilirsiniz.
Optimize Edilebilir: Sistemin birkaç farklı kaynaktan aynı öğenin fiyatlarını karşılaştırma özelliği vardır ve sadece en ucuz olanı gösterir.
Genişletilebilir       : Sisteme yeni bir XML tedarikçi eklendiğimizde, siz de onların hizmetlerine hemen erişebileceksiniz. Ayrıca kendi sahip olduğunuz özel XML bağlantılarınızı da kolayca ekletebilirsiniz.