Biz Kimiz?

Biz, lider yazılım geliştirme şirketlerinden birisiyiz. Uzmanlığımız; online seyahat portalları, XML bağlantıları ve rezervasyon motorlarıdır. Ekibimiz hem teknoloji hem de turizm sektörünün profesyonellerinden, academisyenlerinden ve uzmanlarından oluşmaktadır.

Travelaps.com nedir?

Travelaps.com, seyahat acenteleri ve tur operatörleri için bir online seyahat portalı çözümüdür.

Biz Ne Yapıyoruz?

* Biz hemen hemen tüm dünyadaki en büyük toptancı, XML / API sağlayıcılarıyla bir arada çalışıyoruz.

* Bir seyahat şirketi, komple bir online satış çözümü istediği zaman, biz seyahat acentesinin kendi otel, uçuş, tur ve transfer servislerini, dünyadaki diğer XML sağlayıcıların servisleriyle birbirine bağlayarak dinamik paketleme yapabiliyoruz ve onların online olarak satış yapması için mükemmel bir platform oluşturuyoruz.

* Bizim bulut sistemimize kayıt olmak, istenilen XML ve ödeme hizmetlerini seçmek, bu işe başlamanız için yeterlidir.

* Diğer taraftan sistemin çok fonksiyonel ve kolay kullanıcı ara yüzü, kontratları girmek ve rezervasyonlar sonrası operasyonları yönetmek için mükemmel bir araç.

* Sadece birkaç tanım ve ayarı yaptıktan sonra kendi alan adınızı Travelaps.com serverlarına yönlendirip, kendi web sitenizde, kendi adınızla hemen satış yapabilirsiniz.

* Server’larımız dünyanın en güçlü bulut sunucuları olan Amazon’da bulumaktadır. Bu sebepten dolayı dünya çapında çok hızlı ulaşılır, en yüksek çalışma zamanına sahiptir ve dünyanın en güvenli sunucuları olarak bilinir.

Biz Ne Öneriyoruz?

Biz bir seyahat acentesine; XML bağlantılarıyla, dinamik paketleme yapan, çok dilde çalışan, otel + uçak + transfer + tur hizmetlerinin hepsini bir arada satabileceği bir online seyahat portalı öneriyoruz.

Niçin biz?

En iyi çözümü en düşük fiyata biz sunuyoruz. Çünkü Travelaps, hem komple en son teknolojiyi kullanan seyahat portalı çözümüdür hem de en fazla sayıda XML bağlantısına sahip ve çok güçlü bir arka ofisi de desteklemektedir. Diğer taraftan, çözüm çok güvenilir ve ekonomiktir. Çünkü bir çok seyahat sektöründeki dev online firma bu çözümü kullanmış, test etmiş ve en iyi performansta olması için feedbackler vermiş durumdadır. Bu nedenden dolayı, bizim geliştirme ve çalışma maliyetlerimiz size en düşük şekilde yansımaktadır.