TravelAps.com  
  • Seyahat acenteleri
  • Tur Operatörleri
  • Seyahat Toptancıları için tam bir portal çözümüdür.
Travelaps‘in sağlayacağı Online Seyahat Portalı ile dünyadaki bir çok XML operatöründen alacağanız oteluçaktransfer ve tur hizmetlerini, kendi web sitenizde kendi seyahat servislerinizle dinamik paketleme yaparak online satabilirsiniz.
Travelaps en büyük avantajı aynı portalı  B2C, B2B ve B2E amaçları için kullanabilmektir. Yani travelaps’ın size sağlayacı portalı son kullanıcılarınız, altacenteleriniz ve kurumsal firmalarınız bir arada kullanabilirsiniz. Login olan kişiye göre seyahat portalınız hem görsel hem de fonksiyonel olarak farklı hale gelir. Mesala altacenteniz kendi  kullanıcı kodu ve şifresi ile login oldugunda her üründe kendi kar marjını görebilir; isterse bunu değiştirerek satış yapabilir ve kendi cari hesabını kullanarak ödemeyi tamamlayabilir ; ama web sitenizi kullanan müşterileriniz login olduğunda sadece kendi promosyon kodlarını veya biriktirdikleri puanları kullanabilirler.
Esnek sözleşme yönetimi ile kapsamlı bir Back-office, Entegre Muhasebe, CRM, CMS ve Dijital Pazarlama modülleri, işinizi çok daha kolay hale getirir. Özellikle otel kontratlarını tüm aksiyon ve indirim kuralları ile birlikte çok kolay ve esnek bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Travelaps‘ın kontrat girişteki esnek ve kolaylığı Türkiye’de 3000 otelde kullanılan Elektra otel programından gelir. Elektra otel programı grup şirketimizin geliştrdiği bir otel programıdır ve yapısı Travelaps ile tamamen aynıdır.
Travelaps ile otellerinize
  • kendi kontrat
  • indirim ve
  • stopsell lerini tanımlayacakları
  • rezervasyonları görüp onaylayacakları
bir extranet verebilirsiniz. Hatta isterseniz oteller kendilerini bir kaç basit adımda kendilerini sisteminizde tanımlayıp satışa açabilirler.
Travelaps sadece otel alanında değil uçak transfer ve tur paketi konularında da esnek bir tanımlama ve operasyon yönetim gücüne sahiptir.
Travelaps Online seyahat portalının web tabanlı bulut yapıdaki yönetim paneli sayesinde muhasebenizi ve iş süreçlerinizi yönetebilir; detaylı CRM yapısı ile müşterilerinizin sürekliliğini ve memnuniyetini artırabilirsiniz.
Tüm bankalarla online entegre bir şekilde kredi kartı ödemeleri alabilir; son kullanıcılar dışında alt acenteleriniz ve kurumsal müşteriniz için de kredi limiti tanımlayabilirsiniz.